Shops in Turkey / Türkiye’de Fusion

Türkiye’de Fusion

 

Fusion merkezi West Yorkshire, Kuzey İngiltere’de olan Britanyalı bir şirkettir. 2008’den bu yana kendimizi tüm dünyada seyahat eden müzisyenler için yüksek kalite enstrüman çantaları üretmeye ve dizayn etmeye adadık.

İngiltere’de ürünlerimiz kendi dağıtım merkezimizden ticari veya tüketim amacıyla direkt olarak satılmaktadır. Fusion’ı seçen her müşteriyi destekleyen adanmış müşteri hizmetlerimiz yüksek kaliteli markamızın kilit noktasıdır. Dünya genelinde diğer birçok ülkede Müzik Endüstrisi hakkında birinci sınıf bilgi sahibi sağlam distribütör firmalarla çalışıyoruz.

Keylan Müzik Aletleri San. ve Tic. Ltd. Sti.
Nüzhetiye Cad. No:23
Besiktas
34357 Istanbul
Turkey
Tel. 90 2122366354
www.keylan.com.tr

Neden değerli enstrümanınız için Fusion çantalarını kullanmalısınız?

Fusion çantaları kataloğunda şu devrim niteliğindeki tasarım özellikleriyle karşılaşacaksınız: 

FUSE-ON

 

 

Eğer Fusion çantanın üzerinde lastik “Fuse-on” işareti varsa, bu bir enstrüman çantasının önüne d halkalı 4 adet güçlü cırt cırtla takılabilir. Çoğu enstrüman çantası sadece bir tane ek çanta tutabilirken Gitar çantası biri baş diğeri de kasada olmak üzere iki tane tutabilir. Bu konsept özellikle seyahat eden veya yoğun bir yaşam sürüp aksesuarlar, yiyecek & içecek, yedek kıyafet ve hatta laptop taşıma ihtiyacı olan müzisyenler için geliştirildi.

FLOW-SYSTEM

 

 

Ayrıcalıklı çantaların arkalarında Fusion’ın taşımayı kolaylaştıran ve sırtında taşırken seni terletmesini engelleyen, hikerların sırt çantasına benzeyen “Flow-System” bulacaksınız. İki adet bel desteği ve çoğunlukla, taşınırken çantayı düzgünce tutan pamuklu bel kemeri bulunur. Arkada ayrıca elde taşınırken sırt çantası kayışlarının gizlenebileceği bir gizli fermuarlı kısım bulunur.

ZIP-AWAY

Eğer Fusion çantanın üzerinde lastik “Zip-away” işareti varsa, bu çantanın taşınılan ekipmanın kolayca koyulup çıkarılması için tamamen açılabileceğini gösterir. Bu konsept çantanın içinden çekilmediği için hassas fermuar, pahalı kumandaların üzerindeki tuşlar ve gövdenin korunduğu DJ serisi çantalarda bulunur. Zip-away tüm aksesuar ve kişisel eşyalarınızı yanınızda tutan taşınabilir bir ofis olan Notebook&Laptop serisinde de vardır.

ADD-ON

“Add-on” aksesuar ürünlerimizin faydalarının tadını çıkarmak için Fusion çantasına sahip olmanıza gerek yok. İçi pamuklu kılıflarımız taşıma esnasında kaşınmayı önlediği için enstrüman çantasında birden fazla enstrüman taşımanız gerekiyorsa sizin için ideal.

Kulaklık kesesi Djler veya kulaklık ve küçük kişisel eşyalarla seyahat eden herkes için harika. Bu özellikle hava alanı veya tren istasyonlarından hızla geçen yaya ve bisikletliler için ideal.

Şubat – Mayıs 2015 arasında Urban Brass & Woodwind çantaları için yağmurlukları tanıtacağız. Bu ıslak hava koşullarında Fusion çantanızı korumanız için harika olacak. Kılıfların üzerinde karanlıkta yürürken veya bisiklet sürerken önemli bir güvenlik faktörü olan parlak Fusion logosu bulunur. Kılıf ayrıca kalabalık ortamlarda yürürken veya beklerken insanların dış cepleri açmalarını önleyerek güvenlik önlemi olarak da çalışır.

Enstrüman çantaları ve kasalar şu serilerde bulunur:

Premium Serisi

 

 

Premium serisi enstrümanlarının taşımasında mükemmellik arayan müzisyenler için en üst düzey enstrüman çantasını sağlar. Premium serisinin bazı müthiş özellikleri:

 • Yüksek kalite, su geçirmez, ripstop, PVC’den yapılmamış materyal
 • Bazı modellerde kullanılan güçlendirilmiş (sert kasayla benzer koruma)
 • 30mm yüksek yoğunlukta köpük kaplama
 • İç kılıf (Brass & Woodwind çantaları için)
 • Göğüs kemeri ve telefon cebi olan güçlü sırt çantası kemerleri
 • Kalıp halinde lastik kaplanmış/neopren kulplar
 • Fusion-Flow (elde taşınırken sırt çantası kemerlerinin gizlenebileceği, bel destekli ve bel kemerli, arkadan fermuarlı kompartıman)
 • Kimlik bilgileri için etiket
 • Kilitlenebilir fermuarlarla ek güvenlik
 • Islak hava koşullarından korunmak için yağmurluk
 • Fuse-on çantaları mevcut

Urban Serisi

 

 

Pürüzsüz ve hemen göze çarpmayan Urban serisi, düzenli olarak enstrümanıyla seyahat edip gösteri yapan müzisyenler için idealdir. Çantalar 20mm yüksek yoğunlukta köpük kaplama ve sert su geçirmez PVC’den yapılmamış materyal kombinasyonuyla mükemmel bir koruma sağlar. Ana enstrüman çantasının önüne bazı aksesuar çantalarının takılabildiği kullanışlı “Fuse-on” konseptini barındırırlar. Çok sayıdaki cepler ve keseler çeşitli aksesuarların ve kişisel eşyaların konulabileceği geniş bir alan sağlar. Çantalar sağlam perçinlenmiş tutacakla veya kullanılmadığı zaman arkadaki bir bölüme gizlenebilen pamuklu sırt çantası kemerleriyle taşınabilir.

 

 

Keyboard

 

 

Keyboard and Synth Serisinde sağlam su geçirmez, ripstop materyalden ve yüksek yoğunlukta köpük kaplamadan yapılan toplam 16 adet enstrüman çantası bulunmaktadır. Küçük çantaların sırt çantası kayışları, büyük modellerin ise tekerlek ve omuzlukları vardır. Tüm çantalarda bir veya daha fazla kişinin taşımasını sağlayan mütevazı tutacaklar vardır.

Çantanın ön kısmında kablolar, müzik kağıtları ve diğer aksesuarlar için büyük aksesuar cepleri bulunur. Çantanın içinde klavye taşınırken büyük faydası olan, klavyeyi sabit tutmak için gerilebilecek bir güvenlik kılıfı vardır. Her çantada kusursuz uyumu sağlamak için pamuklu bloklar bulunur.

### 

Fusion hakkında detaylı bilgi için ve geniş enstrüman çantaları ve hibrid enstrüman kasaları kataloğumuzu keşfetmeniz için sizi web sitemizin geri kalanına davet ediyoruz.

www.fusion-bags.com

Web sitemiz ve müşteri servisimiz İngilizcedir.

Ürünlerimize olan ilginizden dolayı teşekkür ederiz.